Wil je een externe SDI of HDMI bron toevoegen aan je wirecast stream dan heb je een Blacmagic Design capture kaart nodig via USB 3 of Thunderbolt 2. Deze verbinding zit op deze laptop en is snel genoeg om het beeld van de HDMI of SDI camera te verwerken.
Je kunt dit ook gebruiken in combinatie met de program output van een Atem mixer waarbij je het gemixte materiaal als input aanlevert via een blackmagic capture card en wirecast puur gebruikt als compressie en doorgeef luik naar een supported streaming dienst zoals Facebook Live en YouTube Live.
Je kunt bij deze macbook pro / laptop maximaal twee capture cards tegelijk te gebruiken. Zoals de hieronder aangegeven blackmagic ultrastudio mini recorder (Thunderbolt) en de blackmagic intensity shuttle (USB3)
of mail naar verhuur@openstudio.nl
Je kunt livestreamen over wifi, maar het blijft aan te raden indien mogelijk om gebruik te maken van een internetkabel. Indien je locatie wel de mogelijkheid heeft, maar wellicht niet een kabel heeft die lang genoeg is dan kun je bij ons ook lange ethernet/patch kabels huren.
LET OP JE AANSLUITING CONFIGURATIE: Apple heeft op een gegeven moment bedacht om hun macbook pro's standaard niet meer te voorzien van een aansluiting voor de internetkabel. Gelukkig zijn hier wel adapters voor om via danwel USB3 of via Thunderbolt een internet connectie te maken via de kabel. Let er wel op als je gebruik maakt van 2 van de bovenstaande capture cards dat ofwel je USB3 poorten of Thunderbolt bezet kunnen zijn en dat je dus de juiste adapter voor je internetconnectie aanvraagt.